Praktické info

KDY BJC 2019 ZAČÍNÁ / KONČÍ?

 • očekávaný příjezd účastníků 29.12. od 16:00
 • oficiální závěr akce 1.1. ve 12:00

JAK SE K NÁM DOSTANETE ?

BJC se koná v areálu Fakulty sportovních studií MU (mapa), univerzitní kampus Brno-Bohunice, budova A34

Cesta vlakem

Brno hlavní nádraží se nachází poblíž centra. Před hlavním nádražím najdete hlavní tramvajové zastávky, z nichž odjíždí tramvaje do všech městských částí. Do Univerzitního kampusu Bohunice je možné se dopravit autobusy 60, 61 nebo trolejbusem č.25 (z hlavního nádraží tram 1 na zastávku Mendlovo náměstí, odtud trolejbus 25).

Cesta autobusem

V Brně se nachází dvě autobusová nádraží:

 • AN u Grand Hotelu, v centru města, vedle hlavního vlakového nádraží:
  • zastavují zde autobusy Student Agency
  •  ze Zvonařky do univerzitního kampusu Bohunice je možné se dostat autobusy 60, 61 nebo trolejbusem č.25 (z hlavního nádraží tram 1 na zastávku Mendlovo náměstí, odtud trolejbus 25 na zastávku Univerzitní kampus)
 • AN Zvonařka, poblíž centra:
  • zastavují zde autobusy všech linek (mimo SA), mezinárodní linky, aj.
  • ze Zvonařky do univerzitního kampusu Bohunice je možné se dostat autobusy 60, 61 nebo trolejbusem č.25 (z hlavního nádraží tram 1 na zastávku Mendlovo náměstí, odtud trolejbus 25 na zastávku Univerzitní kampus)

MHD BRNO jízdní řády a vyhledání spojení do místa konání BJC – zastávka „UNIVERZITNÍ KAMPUS“
https://www.dpmb.cz/cs/novinky/all
https://idos.idnes.cz/vlakyautobusymhdvse/spojeni/

 

Cesta autem

Univerzitní kampus Bohunice se nachází poblíž exitu D1 „Výstaviště BVV a Brno-Bohunice“. Poté na kruhovém objezdu u nákupního centra Campus Square projeďte směrem k univerzitnímu kampusu MU, za kruhovým objezdem uvidíte šedou budovu Fakulty sportovních studií.
Parkování je možné na záchytných parkovištích před nákupním centrem Campus Square (cca 5min cesta pěšky do tělocvičen), anebo na venkovním parkovišti u Fakulty sportovních studií, za jednorázový poplatek 20,- / 1 vjezd do areálu na neomezeně dlouhou dobu v pracovních dnech NEBO 50,-/ 1 vjezd do areálu na neomezeně dlouhou dobu o víkendech a státních svátcích (také 1.1.).

UBYTOVÁNÍ

V tělocvičnách univerzitního kampusu ve vlastním spacáku zdarma v rámci vstupenky.

 

Pokud preferujete ubytování v soukromí, můžete využít nabídku apartmánů Campea, hned vedle místa konání BJC! Ubytování za speciální cenu 1250,- / noc / dvojlůžkový pokoj si můžete zamluvit na emailu info@campea-aparthotel.cz, do poznámky uveďte heslo „BRNO JUGGLING CONVENTION„.

JÍDLO

V okolí univerzitního kampusu je několik možností stravování:

 • Academic restaurant v OC Campus Square, vedle hypermarketu Tesco (Po – Pá 10–20h, So – Ne 10–18h)
 • „Fast food“ oddělení v OC Campus Square, pizza, nudle, indická restaurace aj. (denně 10-20h)
 • Tesco hypermarket v OC Campus Square (denně 7-23h)
 • Panos – kavárna, bagetárna, panini v OC Campus Square(Po – Pá 7-20h, So – Ne 9-20h)
 • Food market SKLIZENO v OC Campus Square (Po – Pá 7-20h, So – Ne 8-20h)

Snídaně 

Snídaně je zahrnuta v ceně vstupenky na BJC. 30.12., 31.12. a 1.1. vždy v 8:00 – 10:30, ochoz nad tribunami ve velké hale.

Občerstvení přímo na místě konání akce bude zajišťovat Čajovna Za zrcadlem (káva, čaj, dezerty, teplé polévky, slané koláče quiche, atd.)

OPEN STAGE

Máte-li zájem vystoupit na OPEN STAGE v neděli 29.12.2019 ve 20:00, napište nám, prosím, pokud jste tak již neučinili při před-registraci, na info@brnojugglingconvention.cz Na místě již nebude možné se z organizačních důvodů na OPEN STAGE přihlásit!

GALASHOW

Galashow BJC 2019 „NOVÝ CIRKUS A BRNO CONTEMPORARY ORCHESTRA“ proběhne 30.12.2019 ve 20:00 v SONO mucic hall, Veveří 113. Areál bude otevřen pro diváky od 19:30. Pro účastníky BJC budou vymezena místa, prosím respektujte pokyny pořadatelů!

ŽONGLÉRSKÉ OBCHODY

V areálu BJC budou otevřeny žonglérské stánky (zonglovatka.cz, jugglequip.com), sledujte prosím značení prodejců s otevírací dobou.

SILVESTR NA BRNO JUGGLING CONVENTION

Letošní ročník BJC je ojedinělý (nejen) svým termínem na přelomu roku. Těšíme se, že společně s vámi oslavíme příchod Nového roku 2020! Máme pro vás připraven bohatý doprovodný silvestrovský program (31.12. ve 20:00 – 24:00), silvestrovskou procházku, novoroční workhop o žonglérských předsevzetím a mnoho dalšího…
!!! Zároveň bychom vás však rádi upozornili, že convention se koná v prostorách univerzitního kampusu, tedy na akademické půdě, kde je striktně zakázáno požívání tvrdého alkoholu či jiných drog a manipulace s jakoukoliv pyrotechnikou! Totéž platí pro bezprostřední okolí fakultní budovy. Děkujeme vám, že dodržováním těchto pravidel a bezpečným chováním umožníte konání i dalších ročníků BJC! Vězte, že letošní ročník se nám podařilo prosadit jen díky příslibu velmi striktních bezpečnostních opatření! Děkujeme za pochopení !!!